Переваги

ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ

Ваш офіс буде таким, яким саме ви хочете його бачити. Відкриті площі та масштабованість забезпечують свободу дій.

VRF-системи LG дозволять вам налаштовувати температуру повітря на власний смак, а персональні лічильники електроенергії та опалення — не переплачувати за комфорт.

В усіх приміщеннях змонтовано фальшпідлогу MERO. Протипожежне обладнання SIEMENS та систему вентиляції ROSENBERG ми встановимо індивідуально, згідно планування вашого офісу.

Самостійно оберіть інтернет-провайдера відповідно до ваших потреб.

 

АВТОНОМНІСТЬ

Власна котельня з газовими котлами BUDERUS та дизельні електрогенератори GREEN POWER дозволяють не залежати від встановлених містом рамок опалювального сезону.

Водогін із системою фільтрації постачає чисту питну воду до усіх офісних приміщень.

Звернення до служби експлуатації та сервісу приймаються цілодобово.

 

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ

Завдяки системі автоматизації та диспетчеризації SIEMENS можливе зниження енергоспоживання бізнес-центру та вашого офісу.

Продуктивність вентиляції ROSENBERG регулюється автоматично у залежності від заповненості приміщень, а вологість повітря ви можете налаштувати самостійно.

Фасадна система SCHÜCO та склопакети GUARDIAN SUNGUARD SUPERNEUTRAL з потовщеним склом забезпечують теплозбереження та захист від сонця одночасно із високим рівнем шумоізоляції та пропускання світла.

 

ЗРУЧНІСТЬ

Інфраструктура CAPITAL TOWERS розрахована на комфортне перебування великої кількості людей.

Бізнес-центр обладнано 29 швидкісними ліфтами KONE. Інтелектуальна система управління та синхронізація із турнікетами оптимізує рух та скорочує час очікування.

Багаторівневий паркінг на понад 600 місць обладнаний станціями для заряджання електромобілів.

На території бізнес-центру розташовані кафе, фітнес-клуб, банк, конференц-зали, відкриті тераси та патіо. Є вихід до річки Либідь.